Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Mr.Franczy #54198 üzenetére

    Köszi akkor valóban nincs különösebb story... :(
    A vírus útra kelését értettem abban reménykedtem valami elment mellettem. Ez van! Egyébként sokan szidták, hogy félkész szerintem ez nem teljesen igaz amennyire szerettem az elsőt, pont annyira letud szegezni a box elé a második is. A játékmechanika nagyon egyedülálló még mindig! :K

    DZ-t még nem próbáltam nem mertem. De konzolon gyakorlatilag nincs opció rpm hack és társaira. finger crossed :D

    De állítólag, vissza lehet/kell majd térni az első rész helyszínére, mintha ezt olvastam volna valahol!
    Azért ez nagyon adná a hangulatot. Igazából pont ezt az egyet érzem végig a játék alatt, mármint a hiányát az első rész után (legalábbis szerintem) mivel annak torony magasan jobb volt a mapja. Nekem hiányoznak a civilek, az őket zaklató Rykers fegyencek, hogy random megállít egy civil és kér medpacket vagy valamit cserébe droppol tárgyat, hogy autót próbálnak feltörni a civilek stb... tudom, hogy a JTF evakuálta a várost de így annyira üres.... arról nem beszélve papíron 7 hónap telt el mégis mintha a dzsungel bevette volna a várost, és ezt gyógyszer kutatással akarják magyarázni hát... :D

    Mindennel együtt viszont szerintem megér egy próbát a játék annak akinek az első tetszett, én a konzolhoz kaptam de külön is megérte volna az árát!

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák