Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz Anonymus23 #49884 üzenetére

    Mi ezt tegnap 10-15 perc alatt elértük Szatyorral :D Mivel ugye ti már tele voltatok így az az ötlete támadt, hogy matchmakinggel szerezzünk 2 randomot és indulhat a móka, de végül csak 1 játékos jött. Először leadtunk egy hármas manhuntot (muszáj volt futni mert már hatan voltak mi meg csak hárman :D ) majd próbáltunk még egy embert hívni de mindenki kilépett, köztük egy BRAVO404 nevű csóka is.
    Na innentől kezdődtek a furcsaságok, mert futottam Szatyor felé mivel a checkpointon voltam a matchmaking miatt és egyszer csak megjelent ez a BRAVO404 nevű csóka, odafut Szatyorhoz, megnézi majd instant rugó lesz (nem ment körbe a rugójel), max 4 lövéssel showstopperből kinyírja (nem volt rajta stack) én lövöm de alig sebződik (9k strikerrel), alám vág egy gránátot amitől az életem 2/3-a eltűnik majd 2-3 lövés és fekszem. Ezek után simán kitankolta amikor ketten lőttük egyszerre (pred+striker) és simán lerakott minket. Végül úgy sikerült lelőni, hogy hatan! lőttük egyszerre de még úgyis elég sokáig tartott. A második alkalommal relatíve gyorsan összeesett pedig csak hárman lőttük, majd harmadjára megint eljátszotta a god mode trükköt és akkor már talán heten vagy nyolcan is ott voltunk mire sikerült nagy nehezen kinyírni.

Új hozzászólás Aktív témák