Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz akoska07 #49517 üzenetére

    Tegnap én megcsináltam a napikat, és mondom csatlakozok, de volt egy szerver, ahol volt egy csapat, akik folyamat rugóztak. Jó kis csetepaték voltak, lelőhetőek voltak, szépen össze volt szedve a csapatuk, egy predator, egy végső, egy striker meg valami még, lehet reclaimer.
    Jó is lett volna, ha nem fogytak volna el a játékosok, volt hogy csak egyedül mentem rájuk, akik meg még voltak 2-3-4 ember, azok csak kempeltek és messziről lövöldöztek.

    Viszont, úgy felcseszte az agyamat, hogy csak na, kb 20x haltam, de 3-4x leraktam mindig egyiket másikat, de a rohadt nomád 5. bónusz EGYSZER SEM proccolt. Azt hittem szétverem a klaviatúrát (úgyis elvileg úton van a másik). Komolyan mondom ilyen nincs. :W
    Hogy van az, hogy amikor meg kergetünk valakit, akkor 5-6x is elpukkan a nomád???

    A másik:
    Aki tudja mondja már meg: A rugó csapatban volt egy erős ragadozó, és az hogy működik, hogy engem nem lő, de mégis beadja a vérzést, amikor egyedül vagyok? Ez egy bug, vagy direkt így működik, hogy minden ellenséget közösnek tekint a játék, és ha másik csapatot lő, akkor engem is beleszámít? Mert akkor a heal ládájukból és healből is kellene hogy kapjak, ne csak a vérzést....

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák