Új hozzászólás Aktív témák

  • #14121216

    törölt tag

    Ma futok még egy kört, és ki lesz maxolva a Nomad:

    Csak ezzel a fránya House-val nem tudom mit kezdjek, mert a 2-ik talent nem él, s mivel az elsőt is forgatni kellett, nem is tudom változtatni :/
    Ha meg az elektronikát hízlalom az ugyebár vagy a tűzfegyverek vagy az életerő rovására menne :/
    Nem tudom így van e értelme a House maxolásába kezdeni (268-as még mindig), vagy reménykedjek hogy esik egy másik...
    Pedig kimaxolva biztos hogy erősebb lenne így is mint az LVOA-C (erősítsetek meg benne), szóval teljesen tanácstalan vagyok :/
    Amúgy nagyon bejön a Nomad, nagyon tetszik, hogy így már egyedül bármelyik Landmarkot ki tudom takarítani, egyszerűen már DZ-ben nincs olyan hely, ahol megfeküdnék (ha nincs közelben orosz kolléga). Tegnap próbáltam egyedül a kazánt, a palotát, a lőszerraktárt, s kis futkosással (meg 4x annyi idővel mint ha 4-en lennénk) de simán ment :)
    Már összeállt a Predator, a 3D NFC és a Reclaimer is, tegnap esett a végső megoldáshoz az utolsó hiányzó CF cucc is. Sztem elkezdem a Predatort kimaxolni, a House meg egyenlőre gondolkodó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák