Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz xyzikeee #3112 üzenetére

    Lemondtad a beta alapján az előrendelésed? Szerintem butaságot csináltál.

    Gondolj bele. Ez csak egy beta, amiben valóban nem volt sok tartalom. De ez nem egyenesen arányos azzal, hogy a kész játékban sem lesz. Ez csak arra szolgált, hogy a mi részünkről betekintést nyerhettünk az alapokba. A fejlesztők pedig technikai oldalról tesztelhették a dolgokat. Például a cheaterek azonnali megjelenése. Vélhetően most kiemelten fognak erre figyelni. Szerintem a sztorival és a level cap elérésével minimum 70 órát el lehet majd lenni (átlagosan). Aztán jön a nagy kérdés, az endcontent. Én valamiért nagyon bízok ebben a játékban. Pedig általában egy károgó fsz vagyok, akinek semmi sem jó. De ebben láttam valami összeszedettséget, átgondoltságot ami biztató volt számomra. Ne várjunk szerintem WoW szintű mélységet. És ne azért mert nem lehetne megoldani, hanem mert ma már az a szintű komplexitás, mélység, nagyság, nem divat. Változott annyit a játékoskultúra már, hogy annyi energiát kevesen fektetnek játékokba mint amennyit anno a WoW megkívánt. Ezt bizonyítja az is, hogy a Blizzard is folyamatosan buta szintre nerfeli a WoW-ot is.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák