Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz mrgregoryan #1703 üzenetére

    Ez pontosan így lett kitalálva.
    A csapattársaidat nem tudod megsebezni, csak a többi playert. Ha ezt teszed, akkor ellenséges játékossá válsz, akit bárki lelőhet "büntetlenül". Sőt, még jutalom is jár érte. Ilyenkor mondjuk a teljes csapat ellenséges lesz a többiek számára. Ha egy kimentés közben kilépsz a csapatodból és ügyes vagy, akkor a másik két ex-csapattagos is le tudod kaszálni, hiszen már nem csapattagok.
    Ha többször megsebzel egy semleges játékost, akkor ugye ellenségessé válsz. Viszont nem csak a megsebzett játékos számára, hanem mindenki más számára. Leszámítva persze az aktuális csapattagokat. Lehet, hogy elsőre nem egyértelmű a rendszer, mindenesetre kialakulhatnak érdekes szituációk.
    Vicces, na. :D

    #1706: Én eleve a történetet veszem alapul. Mivel az ügynökök egymás számára nem jelentenek veszélyt, nem tartom szükségesnek, hogy harcoljak velük. Az ellenséges NPC-k az ellenség, mindenki számára. És ugye a vírus, amiről még nem lehet sokat tudni.
    Én kizárólag csak olyat fogok megtámadni, aki engem (vagy csapattagok) megtámad és akiken vérdíj van.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák