Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Elég kihalt a topik, mondjuk nem csodálom, az egész játék haldoklik.
    Ahogy látom még januárban írtam, hogy a supportot nem bírom, és hogy az assault tetszik.
    Úgy alakult, hogy supporttal már 200 óránál, reconnal 160 óránál, assaulttal pedig 153 óránál járok. Végülis a support jön be a legjobban, aztán a reconnal néha elhülyülök amikor kevés a recon a csapatban (nagyon ritka :D), az assaultot pedig egyáltalán nem bírom, nem tetszenek a fegyverei, nem tetszenek a speckói, még maga a karakter sem tetszik, még olyan sapkát sem találtam ami tetszene. :D Szóval az assault nálam abszolút nem bejövős. Csak akkor játszok vele, ha qrvára unatkozom/unom a másik kettőt.
    Emléxem januárban még nem igazán értettem hogy lehet normálisan használni a blackoutot, ez volt az egyik bajom a supporttal, gyakorlatilag a blackout = kamikaze halált jelentett nálam :D, meg asszem akkoriban még a fegyvereket sem igazán ismertem. Mostanra azért változott a helyzet.
    Lassan lehet keresek vmi klánt.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák