Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Szasztok!

    A játékot tök véletlenül kezdtem el játszani alig pár nappal ezelőtt, korábban egyetlen TPS-sel sem játszottam, nem is érdekeltek. A GRP egyszerűen qrvajó. Simán órák mennek el vele anélkül, hogy észrevenném, és a versenyszimulátorokon kívül ez az egyetlen, ami egy enyhe adrenalinlöketet eredményez nálam. És elég válogatós vagyok, az elmúlt héten ~25 játékot próbáltam ki mint a TF2 utódját (általában évekig játszok egy játékkal). Szal nagyon jó.

    Viszont olvastam, hogy ez egy pay to win játék.

    Én tegnap jutottam fel Assaulttal 10-es szintre és nem mondanám, hogy különösebben erősebbek az ellenfelek, mint a Beginner+Leutenant meccseken, persze ez a véleményem még változhat, de nem is ez a lényeg.

    A GRP fórumon olvastam, hogy a játék lényegében "átalakult" free to playből free to try-ra, szóval amíg nem zavarnak az erősebb fegyverek, addig játszhatsz ingyen, majd ha már pénzből akarsz feljebb lépni, akkor meg lehet venni az Infinite Packot, amivel bármelyik fegyvert használhatod, ez 19,99 EUR, sztem teljesen korrekt ár egy játékért, már amennyiben azt élvezi az illető. :K Kár, hogy nem 2 nappal ezelőtt vettem észre, mert biztosan le volt árazva.

    Szóval ez egy free to try játék, majd ha komolyabban érdekel, akkor az Infinite Pack-kal úgymond megveheted a játékot és akkor nem leszel hátrányban.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák