Új hozzászólás Aktív témák

  • Balika23hun

    aktív tag

    Na sikerült jó pár kört menni vele, eddig egész jónak tűnik a játék (elkiabálni nem akarom).
    Sokan írták hogy olyan mint a cod, sztem viszont a játék olyan mint amilyennek a cod-nak is kéne lennie.
    A grafika nem kirívó de szép, a játék menet pörgős de sokkal letisztultabb mint a cod-é.Nincs tele idióta killstreak-ekkel. A falakon való ugrálás egész mókás és nagyon sokat segít a harcban.
    A játék beta állapothoz képest nagyon szépen fut, látszik hogy source motor van alatta.Nem is igazán találtam benne bugot, nem fagyott ki, nem laggolt, a hitbox is rendben van.
    A botok hát hogy mondjam, nagyon megmosolyogtatók. Vicces amikor megyek egy épületben és egymást ölelgetik (próbálják kinyírni egymást). Továbbra sem értem hogy minek kellettek bele (azonkívül hogy a tizenéveseknek is legyen sikerélménye) de szerencsére annyira nem zavarók mint azt gondoltam.
    Troll ON:
    Remélem a játék bebukik és törlik ;] . A respawn-t pedig átirányítják bf-et hegeszteni mert nagyon szép munkát végeztek a játékkal :C
    Troll OFF

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Új hozzászólás Aktív témák