Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlickAir

    aktív tag

    válasz llll #2 üzenetére

    A LED vaku tényleg harmat, de lássuk be, hogy ez egy 30 ezres telefon, amivel fényképezni is lehet, világosban nem is rosszul. A LED max zseblámpaként funkciónál nálam, a kameránál ki is van kapcsolva. (Pocket fényképezőgépem vakuja is max 1,5 m-ig ér valamit, tehát este használjunk rendes fényképezőgépet, rendes vakuval).

    Én a Kino Root-tal simán rootoltam, eddig nem tapasztattam semmi kémprogramra utaló jelet (bár fogalmam sincs, hol kell keresni). Így viszont nekem már nem hangoskodik bekapcsoláskor a kütyüm illetve a Lin2SD-vel le tudtam jegelni a számomra felesleges alkalmazásokat.

    CWM recoveryt simán fel tudtam tenni Flash Tool-al.

    Ami viszont zavar, hogy bejövő hívásoknál a hívó képe csak félig látszik, az alsó fele tök fekete, és innen lehet felvenni, vagy elutasítani a hívást (valószínűleg ez lesz az első, amit megpróbálok orvosolni. A ROM-mal, csak most kezdek el ismerkedni, még nem buheráltam bele semmit. Van mindenféle (CWM-es, és Flash Tool-os mentésem, így nem aggódom nagyon, ha valamit elbabrálnék).

    A hét végén lesz több időm foglalkozni a telóval, amit jutottam valamire, közzéteszem itt.

    [ Szerkesztve ]

    THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

  • pècsimunkás

    addikt

    válasz llll #2 üzenetére

    Èn is, csak hogy visszataláljak...

    Öcsèmnek rendeltem egyet, remèlem tetszeni fog neki !

    Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

Új hozzászólás Aktív témák