Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    no hát én is végigküzdöttem rajta magamat és van root (végül a kingo root-tal sikerült), ill. van cwm recoverym
    és én is belefutottam abba a hibába, hogy a fenti linkről letöltött scatter fájlt elsőre hibásnak találta
    úgyhogy csináltam egyet
    kicsit azért bonyoultabb volt kivitelezni mint leírni, de hála a tiszteletreméltó cappa72 nagymester leírásának sikerült
    [link]
    most ezt emelném ki belőle:
    "A 2.5.3-as mtk droid tools viszont más típusú scatter file-t csinál (A Flashtool 5.x-es verziójához jobban illeszkedőt)"
    tehát végül nem a fentebb linkelt flash tool 3.akárhanyast használtam a cwm recovery telepítéséhez, hanem az 5-öst
    [link]
    a scatter fájlt pedig a 2.5.3-es mtk droid tools-al készítettem
    [link]
    konkrétan a "blokktérkép", majd a "scatter fájl létrehozása" gombokra kattintva
    aztán a flash toolba ezt a saját készítésű scatter fájlt tallóztam be, így már müködött a FlickAir kolléga által fentebb linkelt angol nyelvű útmutató

    gyorsan leírtam mindent frissiben hátha más is ugyenebbe az akadályba ütközik és mert nem biztos, hogy még egyszer meg tudnám csinálni:)

    ja és még 1 apróság:
    amikor kivett aksival kell csatlakoztatni a telót nekem elsőre nem történt semmi
    még egyszer rányomva a "letöltés" gombra viszont már szépen feltelepült a flash tool-ba ekkorra már betallózott recovery.img
    (mert a letöltése után ugye nem elfelejteni átnevezni erre!)

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

Új hozzászólás Aktív témák