Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Shadowfax #3016 üzenetére

    Mivel itt csend volt a hozzászólásom után, rászabadultam az angol nyelvű thinkpad-fórumra, ott kifejezetten a T4x-széria régebbi gépeihez kötik. Eddig legalábbis - két estényi olvasgatás után - T40-re és T41-re találtam, mint amelyeknél előfordul ez a hiba.

    Viszont akkor a kérdés az, melyik másik gyártó Pentium IV/Pentium M-es processzoros notijainál fordul elő még nagyobb számban? Mert én eddig csak TP-kkel kapcsolatban találkoztam a jelenséggel... Készséggel elhiszem, hogy az Intel bakija, csak furcsállom, hogy eddig más gépeknél nem hallottam róla. :F Legalábbis a PH!-n nem, pedig igyekszem követni a nagyobb gyártók notijairól szóló topikokat.

    Áthidaló megoldásként jelenleg van nekem egy noname PCMCIA-USB 2.0 kártyám, de nem használhatom egyszerre a Vodafone-s PCMCIA-kártyával. Vagy net, vagy USB 2.0. :U

    A Dock II-ben leginkább a HDD-vel való bővíthetőség ragadott meg, azért is érdekelne, hogy valaki csinált-e már ilyet, voltak-e vele gondok vagy minden flottul ment. Úgy bíztam benne pedig, hogy Te tudsz majd felvilágosítást adni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák