Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz duvi #3088 üzenetére

    ez nálam is így volt, jó befejezést is kaptam a bárós küldire.
    De sajnos ettől még ugyanúgy választani kell: vagy felfedezel és akkor nem lesz értelme sok küldetésnek mert mire odaérnél kiszürkül, vagy csinálod a küldiket és majd a végén kalandozol amikor szabad leszel.
    Nekem pl. tegnap Novigradban kiszürkült két kolduskirályos küldetés, nem is tudok velük mit kezdeni.
    Pedig mindössze annyit csináltam hogy a játék elején elkezdtem felfedezni a világot, és nem figyeltem hogy mi az ajánlott szint. Úgy 5-6 szinten kaptam észbe, de ez is elég volt hogy egy csomó mellékküldetés feleslegessé váljon.

    Na, de még mielőtt valaki félreérti ez nem siránkozás, csupán azt mondom hogy ezt jobban is meg lehetett volna oldani (pl. dinamikusan fejlődne a küldetés szintje veled).

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • S1M0N

    senior tag

    válasz duvi #3088 üzenetére

    És így milyen eredmény született?

    Mert én is a bárós küldetés során jutottam el a barlanghoz, én megöltem a szellemet.

  • katt777

    félisten

    válasz duvi #3088 üzenetére

    Hát én még nem sültem szembe ilyesmivel. Kb mint az ipari hulladéknak számító Blands-ben: ott vannak a cuccok v. az emberek, ahol meg kell találni őket, de amíg fel nem vetted, nem kezdhetsz velük semmit. :(((
    Ha a "paradicsomot" keresed, javaslom az Oblivion/Skyrim/Fallout3 csomagot. Változatosak, bármely irányból megfoghatóak a küldetések, nem is feltétlenül uazt kapod, és még élvezetes is. A kiegyensúlyozott harcrendszerről, és legfőképpen a belső nézetről már nem is szólva. A bosszantó az, hogy a Witcherben a hangulat nagyon megfogja az embert, és inkább kínlódik meg panaszkodik. :DDD

    No de azért mekkora erőfeszítés lett volna kevesebb billentyűt bevonni a játékba? :F :Y Lóról leszállni másik kell, mint fel. :(( Úszáshoz megint +2, egyáltalán nem kézre álló bill. fel- és lefelé, ismét csak teljesen fölöslegesen. Külön kitérő gombok, mintha harc közben egy jobb/bal lépés nem automatikusan kitérés lenne. És még sorolhatnám a konzolos szarcsomagot. Sok épelméjűen irányítható játék után egyáltalán nem áll rá a kezem, ha meg begyakorlom, mással nem tudok játszani. :W

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák