Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Most a Witcher 2-ről fogok kicsit írni. Offba teszem, de ha nagyon nem ide való, hanem a (kissé kihalt) saját topikjába, akkor majd átzavartok. :D

    9 órát tettem eddig bele. De hát... utálom. :D Na jó a sztori miatt nem annyira, de olyan kényelmetlen ez az egész a harmadik rész után...
    Semmi sem úgy van ahogy a háromban. Egy egyszerű lootolástól is a falnak tudnék menni. Múltkor órákba telt mire rájöttem, hogy melyik gombbal lehet pihenni, hogy megigyak egy főzetet. Nyomkodtam mindent de nem jutott eszembe. :D Aztán rájöttem, hogy a ctrl az.
    Na meg van mikor van kemény 8fps-em!! A gépem az adatlapomon. Ez nem tudom mitől van, de van fent három darab grafikai mod. Valószínűleg azért. Na de 8fps az akkor is durva. :D

    Végigtolom mert a sztori érdekel, de nagyon nyögve-nyelősen megy. Aztán utána szerintem kezdem Witcher 3-ban a NG+-t.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák