Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Viper26 #14749 üzenetére

    Akiket legyaksz elleneket, minden eldobott loot -jukat szedjél össze mindig és add el Novigradban Hattorinál a kardokat, ő adja a legjobb pénzt értük, a páncélokat pedig a Novigrad főterén lévő páncélkovácsnál. Skelligén a tengerben rengeteg kalózok által eldugott kincs van a vízben lebegő hordókban leginkább, jó nagy munka összeszedni őket, 2-3 napod is rá fog menni, de megéri neki indulni egy kis hajóval és összeszedni és ami nem kell, eladni, mert rengeteg pénz be fog jönni belőle. Ez valakinek nem szimpatikus tudom, de én feltettem egy olyan modot, ami azt csinálja, hogy mindig 5000 aranya lesz minden kereskedőnek akihez odamész. Ha elfogy a pénze de volna még nálad eladó loot, kilépsz a beszélgetésből és újra kereskedsz vele, újra 5000 pénze lesz. Tudom, ez nem élethű és egyebek, de engem sokkal jobban idegesített, hogy magasabb szintű cuccoknál állandóan elfgogy a kereskedők pénze. Ja és egy olyan modot is felraktam, ami jócskán kitolja a súly limitet az inventoryban, szóval kb bármennyit cipelhettem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák