Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz pcMANiac #8174 üzenetére

    Egy picit objektívebben is szemlélhetnéd a dolgokat...

    "Mai modern fps-sekben például hol van ilyen részletes világ? Hol tudok felszedni 25 féle baromságot egy asztalról, ami mind külön életet él?"
    Azért azt hiszem te is érzed a gikszert :D FPSekben miért kellene felszedni 25 féle dolgot az asztalról? Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, Skyrim-ban hol tudok 220nál 6osba váltani? Ugye hogy sehol? Na, akkor nyert az Underground2!

    Nekem tetszik a grafikája (persze modolva), de Crysis 2, még talán GTAIV is szebb. Crysisbam TÉNYLEG minden gurul, ha megütsz egy favellát szétesik. Ha belelősz egy fába, a golyó átmegy rajta, és a lyuk ott marad. Ha eleget lövöd, a fa kidől. Skyrimben csinálhatsz bármit a tűzvarázslattal, nem fog leégni az erdő. Persze megcsinálhatták volna, de nem erről szól a játék!

    A lényeg: vannak ennél szebb játékok. Van sok, amelyiknek a grafikája is szebb, és jobban vannak optimalizálva.

    Amiket te itt le írsz, az mind szubjektív vélemény, meg egyáltalán miért hasonlítod össze egy RPG világát FPSével? :D Semmi köze kettőnek egymáshoz...
    Abban viszont egyetértek, hogy ez az egyik legrészletesebben, legjobban kidolgozott játék, amivel valaha találkoztam (nem WoWoztam pl, meg nem sok MMORPGbel volt dolgom szerencsére), és nagyon jó grafikája van (modolva), illetve magával ragadó a világa. (ezért RPG, és ezért egy JÓ RPG)

    Ui.: ráadásul nekem Crysis2 pl sokkal jobban is fut :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák