Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz pcMANiac #7569 üzenetére

    Én is próbáltam. Szerintem a sebzés még csak-csak elmegy bár jobb lenne, ha a skill fejlődésével magától tanulná a varázslatokat és nem kéne külön megvásárolni a könyveket (én így csináltam, összepiacoltam amit már használni tudtam) ami igazán zavart az a mana, mert hiába a 125%-al gyorsabb töltődés túl gyakran kell megszakítani a játékot ahhoz, hogy potit igyál, másik nyakéket válassz, átgondold milyen varázslatra válts, végigvidd a taktikát így túlságosan szétesik az egész. Kéne bele egy bullet time képesség caps lock-ra amit be-ki kapcsolhatnál szabadon a manától függetlenül és úgy végigtolni gyorsgombokkal, na úgy király lenne. Vagy maradhat így, de akkor sokkal tágabb helyszíneken szélsebességgel pozíciót váltva. Whirlwind Sprint -et alig lehet használni például, mert annyira szűk mindenhol a terep ahol eksön van, hogy utána tiszta kapkodás az egész és pont arra nem jó amire kéne, hogy ne tudjanak közel jönni. Ha már rá vagy kényszerítve hogy átöltözz az úgy már nem vari, hanem olyan vari-harcos egyveleg, mert perkelni kell mindenre.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák