Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frem1790

    tag

    válasz woryz #22892 üzenetére

    Én sem játszottam még csatamágussal, úgyhogy csak kibicelek. Egy bretonnal kezdenék neki, az aránylag jó harcban és mágiában is. Mivel túl sok skill fát egyszerre húzni nem túl egészséges, el kell dönteni, hogy mi legyen a fő csapásvonal. Egykezes fegyvert, nehéz páncélt, kovácsolást, bűvölést és valamelyik támadó mágia ágat próbálnám. Vagy egykezes, alkímia, védekező és támadó mágia - de ez már inkább varázsló mint csatamágus.
    Én az első verziót preferálnám, miután ezekkel a skillekkel szépen előrehaladtam lehetne más képességekre is rágyúrni. Igazából ennek működnie kéne, a védelem a bűvölt nehéz páncélé, támadhatok mágiával, aztán ha kifogy a mana átválthatok egykezes fegyverre, a töltődés idejére. Gyógyításra a helyreállítás varázslat, illetve gyűjteni ezerrel a gyógyitalokat.
    Az meg, hogy milyen gyorsan húzod fell a skilleket, rajtad áll. Nálam kilőve a fast travel és a trükközés a skillfejlesztéssel, de ízlések és pofonok.
    Ha kipróbálsz egy hasonló karaktert, írhatnál majd pár sort a tapasztalataidról, okulnék belőle.

    Skyhunter: Szerintem a sárkány random, ott egy jégtroll meg pár gyengébb jószág szokott lenni alapból.

    Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

Új hozzászólás Aktív témák