Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz qad #20869 üzenetére

    Hát sajnálom, hogy ennyit kell szenvedi vele... :(

    Elvileg neked ugyan az a játék van meg, mint nekem.
    Letöltöttem, telepítettem, frissítések fent vannak. Elindítottam a játékot, beállítottam amit lehetett, majd kiléptem. Ezután felraktam a magyarítást, majd újra elindítottam a játékot a Skyrim (SKSE) parancsikonnal, ami az asztalra került a magyarítással.
    A játék tökéletesen ment. Eljutottam a sárkány ölésig, itt meg akadtam, nem tudtam "elnyelni a lelkét".
    Írtam a fórumra, majd a válaszokban kapott updateket bemásoltam a "Data" mappába.
    Beállítottam a megfelelő sorrendet, ahogy írták és azóta tökéletes a játék ( egyelőre ), a sárkánylelkeket meg tudom szerezni és a magyarítás is működik ( bár nem 100%-os, de annyi baj legyen )!
    Most épp a térképpel küzdök, de az egy dolog, a játék működik. A leírtakon kívül semmi mást nem csináltam, Win 8.1 x64-en megy a cucc.

    (#20853) genndy: Nincs két Data könyvtár, a mappákat bemásoltam oda, ahogy a leírásban volt, nem csináltam mást.

    Most így néz ki a Data mappám:

  • Sólyom szava

    csendes tag

    válasz qad #20869 üzenetére

    Kipróbáltam most, a következőnek működnie kell:
    1. Tiszta Skyrim telepítése (avagy a Steam ellenőrzés).
    2. Friss SKSE letöltése és telepítése (version 1.7.1). Telepítő verzió ajánlott, de az archívum is megfelel. SKSE Weblap
    3. Unofficial Skyrim, Hearthfire, Dawnguard és Dragonborn Patch letöltése a nexusról. Linkeket egy korábbi hozzászólásomban találsz.
    4. A fenti Patch archívumok teljes tartalmát másold be a Skyrim/Data könyvtárba, felülírva a meglévő fájlokat.
    5. A Launcherben állítsd be a megadott sorrendet.
    6. Futtasd a játékot a desktopra rakott SKSE indító segítségével.

    Ezzel a sorrenddel nekem tökéletesen, első indításra megy a játék, magyarul is van, kivéve persze azokat a karaktersorokat, amelyeket a különböző nemhivatalos javítások adnak hozzá a játékhoz, felülírva a magyarítást.

    Miután ezzel megvagy, légy oly szíves és írj egy szép hosszú /irónia on "köszönő" /irónia off üzenetet a MorrowHUN fórumára, amiért egy ennyire borzalmas modifikációt képesek az emberek kezébe nyomni magyarítás gyanánt. :W

    Peace is a lie. There is only Passion.

Új hozzászólás Aktív témák