Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz tomsolo #2690 üzenetére

    - Index tök jó lett volna, ha belülről is látszott volna, vagy legalább kattogott volna és ha lehetett volna messziről is látni, mert krúz közben pont semmi értelme nem volt
    - Eső ok, bár ablaktörlő nélkül röhejes volt, egyébként tényleg hangulatos volt
    - Multi versenyek engem hidegen hagytak, szanaszét cheatelték a klubok közöttit is, pedig az tényleg hangulatos volt
    - A cset tényleg egy rakás ganyé
    - Full stock autóval nem állsz meg 10 méteren, egyébként sztem maga a fizika meg az irányítás HC-ban jobb mint a tdu2-ben volt
    - Szinte az összes autó bugos volt, vagy tiltásig lehetett járatni az utolsó fokozatban is, vagy össze-vissza működtek a lámpák

    Cserébe a táj sokkal változatosabb, a terület sokkal nagyobb, van coop mode a küldiknél. Elvileg nemsokára kapunk tükröt meg dinamikus időjárást.

    Én szerettem a tdu2-t is, de ahogy azt az atari kezelte az a világ legszánalmasabb dolga volt. Erről még nem tudni milyen lesz a support, mindkettőnek megvan előnye/hátránya, a tdu2-t tuti, hogy nem venném meg újra teljes áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák