Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scorpio06

    aktív tag

    válasz DigitXT #19692 üzenetére

    elsőre megvolt az 1"50, utána meg csak 1"59
    Ja, az 1'50 volt a legelső köröm, még csak ismerkedtem a pályával, persze, hogy sikerül összehozni egy nagyon rossz időt is. De utána belejöttem, van 1'49-es időm is, 1'48-as is... Szóval látszik a folyamatos javulás. Nem egyfolytában toltam, de volt, hogy csak levittem a tálcára a játékot, de csak azért hogy ne keljen órákat várnom a szerverre, hogy beengedjen.
    Szerintem lekellett volna állítani egy kis időre a bajnokságot, amíg a szerver b*szakodik, mert ez így nagyon nem jó... :o

    Azt mondod most vegyem fel a visszajátszást és utána stopperrel mérjem le az egész karikát? Hülyeség lenne. Eddig is azt az időt írtuk be a fórumba, amit a játék kiszámolt, így egyszerűbb, gyorsabb. Kiváncsiságból mondjuk meg lehetne tenni ezt, de engem nem kimondottan nem érdekel. De ha téged ennyire, akkor hajrá. ;)
    Nem szeretnék többet ezzel kapcsolatban írni, ti írhattok, elolvasom szívesen. :)

    Davetim 1'44"11-es ideje ellen nem tudnék menni, talán megint sikerülne megcsípni az 1'44-et, majd megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák