Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #19590 üzenetére

    Rájöttem, hogy ha most befejezem a kört, elrontom Davetim normál rekordját*.:W Az amúgy az abszolút unfair ebben, hogy ha béna sz*rul is veszek egy kanyart, akkor is alig vesztek, utána meg visszanyerem az egyenesben (igen, itt az is van!!!).:(

    Szóval ez most a tipikus durva bug: ilyennel azért én nemigen találkoztam, hogy egy kigyorson tudok hozni, miközben előtte vesztettem, azaz logikusan lassabban értem oda. (Szerk: nem trükkös kanyarban! Sima kigyors, a kanyar után, több checkpointtal!) Ja, a másik, hogy a "normál" állapotban, szépen ki kellett centizni, s akkor tudtam menni az adott idővel: kockáztatni kellett, versenyezni!

    Ebben a dimenzióban viszont közepesen jól végigmenve is ott van az adott idő. Ahogy TZS mondta: lehetne itt simán 40 is.:o (Persze ahhoz ebben a dimenzióban kellene kicentizni...:) Olyan drasztikusnak érzem itt a különbséget, hogy külön kategória kéne.:( Csak az sem teljesen fair, ha valakire az eddig látott teljesítménye alapján azt mondjuk, hogy most a buggal ment! És ha csak fekszik neki a pálya? Nem nehéz terep amúgy...)

    Én nem fogok ítélkezni az idők felett, de most tudom, amit tudok Davetim köre, s az én lassú felzárkózásom, majd a szerver bugzásának kezdetekor azon idő átugrásáról - amit egyelőre nem teszek meg, nem akarok megtenni. Egyetlen ötletem támadt! TESCO mesterhez fordulok: kérlek, tedd közkinccsé az IGE fájlt, hogy ebben a hülye helyzetben a tutira bugos körömet majd ott futhassam meg. Ha egyszer előjött a bug, másszor is fog. Próbáljatok postolni a PH-ra: nálam utána történt.:D És közvetetten múltkor is, hiszen írtam ide, hogy max. grafon így meg úgy, meg nem akar bugzani, utána gondoltam, hogy most már visszatehetném low-ra, mert éreztem valamit, s valóban elkezdett bugzani a szerver. Szóval valami van benne, már csak erre is magyarázatot kellene találni (a csomagok elvileg nem keveredhetnek, meg ilyenek, és az alkalmazások is teljesen külön futnak - nálam FireFox a böngésző -, mégis így történt). Persze lehet, hogy csak véletlen. Sőt, még az is lehet, hogy a bűvös 10-es jött elő, mert eddig 9 fényképet készítettem a befejezett körökről, s mindegyiket lefényképeztem. (Természetesen amit eldobtam, az nem számít bele: lehet, hogy szervernek sem?:F)

    Tehát a 10. körben történt, a PH-ra posztolás után.:))

    *: egyelőre valami 2 tizedes előny van pause-olva: nyomok még
    egy restartot, de amíg ide írtam, el is telt az idő: 1 óra van.:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák