Új hozzászólás Aktív témák

  • Orsyka

    tag

    válasz kozi71 #7805 üzenetére

    Hát, engem még sose zavart el senki, de lehet ezt csak azért van, mert én nem ugrálok rá senkire. Ha vki akar vmit majd jön :P
    Nekem csak avval van a bajom, hogy páran nem bírnak elvonatkoztatni attól, hogy lány vagyok, és a poénáradatának én vagyok a középpontjába és folyamatosan oltogat. Tegnap megint volt szerencsém egy ilyen bunkó magyarhoz, (eddig hála istennek nem voltak sokan) és annyira felb*szott hogy le is jöttem a játékról. Most egy kicsit nekem is elment a kedvem, de inkább megyek és mászkálok tovább, és költöm a fejemben a visszavágásokat, ha netán szembejönne velem még1x.
    Viszont akikkel eddig mentem innen vagy bárhonnan, nem voltak bunkók, lehet esetleg lányként kezelnek, de nem oltogatnak meg stb., főleg mivel a legtöbben tisztában vannak vele, hogy kb 3 méterre mögöttem gurul a párom (KisCobiii), és ezt tiszteletben tartják. Van aki nem de azokat oda is sorolom.
    A magyarokat nem kell kerülni, így a te szemszögedből nézve még vannak fent normális emberek. Nekem eddig Pecc-el sem volt bajom, sztem inkább néha Ő neki hullik ki a haja tőlem, mert tudok bénázni rendesen ha olyanom van:DDD
    Szóval fel a fejjel :) Ez miatt ne hagyd a játékot. Mi sose csinálunk klubtalit és ránk lehet jönni :)

    [ Szerkesztve ]

    Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Új hozzászólás Aktív témák