Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Utóbbi időben én is sokat voltam a szigeten, néhány kép, az elmúlt időszakból..

    Alyra-ban egy érdekes embert ismertem meg, akinél akkor dobtam a legnagyobb hátast, amikor egy neked hány éves a lányod-kérdéssel támadott meg.. :K :D Különös ismertetőjele, hogy nagyon szeret köszönni [link][link]és megköszönni [link], ez is igazolja, h egy remek utitárs és ember. Alyra, remélem, h vezetésben sokat fejlődsz még, jó úton haladsz :K
    Rengeteget toltunk Pecc-el, Yutanival, Alyrával és Bendegúzzal, az utóbbi idők PH!-s tdu-világának azt hiszem meghatározó tagjai ők.. [link] [link] [link]
    Éjjelenként általában francia barátom Dordon és az ő éppen aktuális pajtásaié a terep, igen szívesen csatlakozok hozzájuk, only hc-üzemmódban működnek ugyan, de hihetetlenül ügyesek. Montana eddigi game-pályafutásom alatt látott legjobb hc-s emberke, gyakorlatilag úgy képes haladni, akárhol, mint én normál üzemmódban.. És aki ismer, el tudja képzelni, mit tudhat a fiú.. :) Kedvencem tőle a három, egymás utáni 360-fokos fordulat és tovább, 100-as tempo alatt.. Ígérem, egyszer felveszem a gyereket.

    A mai estén Yutanié és enyém volt a terep, adtunk neki rendesen, a végén még belém is hatolt a piszok motoros :D , azt majd még viszakapja.. :DDD

    Kösz mindenkinek :R

Új hozzászólás Aktív témák