Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    Köszönöm a linearity/sensitivity segítséget. Valóban nagy gondom egyenlőre az, hogy tulajdonképpen bedriftelek a nagyobb kanyarokba ami látványos és mulatságos is de nem hiszem, hogy egy Enzo majd jól fogja ezt viselni 300 km/h körül. :) A kis A3-asom ilyen szempontból jó autó, de még kicsit nehézkesen megy az cikk-cakk vele bár nem vagyok elkeseredve - Rómát sem 1 nap alatt építették fel, gondolom meg kell tanulnom a kormányt használni tökéletesen. A versenyben való indulás mondjuk már nagyon királyul megy tetszik, hogy tudom tartani egy bizonyos ponton a fordulatszámot.

    Tegnap egy magyar gamer megtalált azt hiszem HUN-Alysa néven és kérte, hogy legyünk barátok. Nem igazán tudom, hogy mi az előnye (vagy talán az, hogy a térképen fogom látni őt ha online állapotban leledzik?), de persze elfogadtam őt. Aranyos volt az is, hogy az egyik lámpánál mellémszegődött egy Aston Martin és úgy teljesen ismeretlenül krúzoltunk egyet a környéken. Apropó ő nem látja ha én írok a chatben? Ehhez barátoknak kell lennünk vagy valami hasonló?

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák