Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz Bronco80 #6096 üzenetére

    Mostanában újból gamepaddel játszok (... lusta voltam a kormányt mindig felaggatni), uh ez az eset is azzal eset meg... Restartoltam a tdu-t hátha megy majd utána, de nem akaródzott neki... Viszont a 3. tdu restartra már működött minden, ahogyan kell... mivel elővakartam a kormányt és gondoltam visszakonfigolom az irányítást arra. Mielőtt nekiestem volna, tettem egy próbát újra a paddel... és láss csodát már működött :U Nna erre varj gombot :)) Tehát, ha szeretném, h gamepaddel játszak tdu-t (mert tudok vele irányítani olyan kocsikat is, amelyeket kormánnyal nem (Viper, TVR T440R, Rt12...), akkor is fel kell tennem a kormányt!?... :U jajj :DDD

    Lord Dragon: a megapack fizetős, csak online vásárolható (nem csak egy önkicsomagolós fájlból, hahem egy kulcsból is áll). Ha valami warez oldalról, torrenten keresztül szedted le akkor valszeg emiatt nem is enged fel online profillal... keresd meg a "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited" mappát és töröld ki belőle az addon.txt fájlt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák