Új hozzászólás Aktív témák

• DigitXT

félisten

válasz Rototti #20048 üzenetére

Nekem a motorháztető nézet vált be. Lökhárító nézetben ugyanis nyújtja a távolságot a sebességgel arányosan, így sokkal nehezebb belőni a féktávot, és pontosan tudni, hogy hol van az autó, amikor rá akarsz fordulni egy derékszögű nyavalyatörésre.:DDD Btw. lejártak a futamok: hosszabbítást akar valaki?:D (:N) Mondjuk tegnap fanatikus módjára nyomtam, belefájdult a kezem, és csak kettőkor mentem aludni, de képtelen voltam összerakni egy épkézláb kört. A végén egy órát kb. Davetim ideje ellen mentem (fel is hoztam ezzel a másik feltöltést is a népszerűségi lista elejére): az elejébe bennehagyott legalább 1,5 másodpercet, de sosem tudtam normális kört menni. Ha egyátalán becsületből körbementem, akkor már olyan nagy hibáim voltak, hogy bőven négy perc fölötti idő volt. Pedig be akartam menni 4 perc alá, de sajnos nem sikerült. Egy-két durva visszafordítón akár másodperceket is be lehetett bukni, ha az ember egy picit elszúrta, az meg a másik kérdés, hogy nem is igen jutottam el odáig, mert már hamarabb kakukk volt, annyira jól akartam csinálni az elejét (és már annyira elfáradtam közben)...:R Kb. 1000 km: PH! - #25: 4'00"32

Részemről tehát marad az az időeredmény, amivel az egyik futamot (amit állítólag 357x "játszottak": kíváncsi vagyok, hogy ez pontosan mit jelent, mert jómagam legalább ennyiszer kezdtem újra:DDD), megnyertem, mivel rendesek voltatok a dobogó első két fokán, és nem nyomtátok le ezt az időt. A másik futamon Davetim volt a legjobb, de Te már korábban megfutottad azt az űridőt... Bár amennyire Davetim hibásan futotta a 3'57-jét - laza 1,5 mp benne-hagyásával az első egy-másfél percben, ha a kettőnk futását kombináljuk, már 3'55"50-nél járunk, tehát valóban futható volt ezen a pályán az a 3'54, csak nagyon kellett hozzá, hogy minden összejöjjön...:K Egyébként hogyhogy külső nézetben nyomod?*:Y Azt a videót nem akarod feltölteni a YouTube-ra arról a győztes körröl? Kíváncsi lennék, milyen íveket használtál: lehet, hogy nem vagyok ezzel egyedül.:R

*Szerk: mivel is irányítasz?:Y Kormány/gamepad? (Billt. meg sem kérdezem.:DDD)