Új hozzászólás Aktív témák

  • #45052928

    törölt tag

    válasz vjozsef #197 üzenetére

    Eléggé vegyesfelvágottat olvastam össze a billentyűzetről.
    Negatívumaitól félek, ellenben nincs igazi repertuár magyarkiosztású mechabillentyűzetekből idehaza, ennél fogva mégis csak ezzel szemezgetek egy ideje T.T.

    -Durandal g1nl - nél a magyarkiosztás esetében, ugye lenn helyezkednek el a számok, viszont a led fennt világítja be, amivel rögtön 0123456789 furán fest gondolom (ha jól láttam világos rózsaszínszerű, valamint a multimédia gombjelölések is f1-f2-stb n).

    -Vörös színnel megbékéltettek, mondván erre írták hogy leginkább szembarát, ezért is használják tengeralatjárókon.
    -g1nl-el kapcsán elég sok hibás visszajelzést olvastam amazon/ebay és társoldalain.
    milye éppen nem működik, aka multimédia gombok,
    macro
    Kérdés: valaki beavatna hol használható ez? kb l2controler/cp clicker/autoclicker kivételével soha semikor nem használtam macrot, de ha akartam volna se működtek pl magicka :D
    -g1nl-nél amelyik gombra macrot teszünk az többé nem funkcionál hagyományos rendeltetése szerint. Gondolom ha 5 profilból egyet érintetlenül hagyunk akkor ez annyira nem probléma.
    Kérdés: F1-2-3-4-5 stbre is lehet macrót rakni?
    Kérdés: a szoftvere mennyire jó vagy gáz?
    Kérdés: Tesoro logo a gép kikapcsolás után is világít?

    -tartok tőle hogy több gyári hibát tartalmaz mint extra elemet.
    -Valamint 4,4 cm magasnak írják, sose használtam csuklótámaszt anélkül mennnyire lehet kényelmetlen?
    Jelenleg Hp billentyűzetem van, ahhoz képest szokható, vagy nagyon zavaró lenne támasz nélkül?

    -jó lenne kipróbálni, de még Pesten is csak rendelésre hozzák..

    Ha a g1n nem világítós változatra mozdulok, mert elég az is lézergravírozott, erre olvasom hogy lekopik a jelölés.. nem öröknek kellene lennie vagy valami hasonló?

    Van bármiféle jelentősége melyik boltból rendelem? Ugyanahhoz a szervízhez kell utána fordulnom vagy bolton belül történik az orvoslás?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák