Új hozzászólás Aktív témák

  • SKyle

    tag

    A rajongók újrajátszhatják a klasszikus Star Wars trilógia két hatalmas űrcsatáját, Bruno R. Marcos saját készítésű 3D motorjában a Star Wars: Battle of Yavin illetve a Star Wars: Battle of Endor című játékokkal. (Ha már voltak, elnézést kérek!)

    Ne számítsatok gyönyörűen textúrázott vadászgép modellekre (bár ha jól emlékszem már összefutottam web-böngészés közben ilyen irányú moddolási próbálkozásokkal!), mert 15-20 MBájtban ezt nem lehet megvalósítani, márpedig ekkorák az említett programok. Számítsatok viszont arra, hogy a fejlesztő próbálta a film eseményeit is beilleszteni a játékmenetbe (SW:BoE: A Halálcsillag működik :Y )! Tehát hangulata az van! Mindkét játékban egy X-szárnyú pilótát alakítunk a Vörös szakaszból. Belső nézetből irányíthatjuk a vadászgépünket (legalábbis abban a verzióban, amit még régen én letöltöttem, nem volt külső ("arcade") nézet) Nem akarom csigázni a tisztelt fórumtársak érdeklődését, tessék erre fáradni a letöltéshez:

    www.bruneras.com

    Ha netalán nem múködne a site, akkor elnézést kérek, de sajnos a céges tűzfalam nem enged rá...

    [ Szerkesztve ]

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Új hozzászólás Aktív témák