Új hozzászólás Aktív témák

  • SKyle

    tag

    Böngészőben játszható, ingyenes multiplayer FPS többféle játékmóddal: Phosphor.
    (Ha már volt, elnézést kérek!)

    Ami különleges benne: a beállításaiban megadható, hogy milyen IP-címről érkezőket fogadjon el, vagyis saját belső hálózaton is elindítható, jelszózható, és egyéb nyalánkságok. Játszható bot-okkal is (maximum 8-al), de az igazi az egymás ellen nyomott LAN-party!

    Hogy miért jó ez a sok-sok high-tech, csili-vili FPS játék után? Hát mert nem kell telepíteni semmit a gépedre, elég ha beírod böngésződ címsorába a linket, és ta-dá! (Ja, nekem Firefoxon nem indult el :( , IE gyűlölők hátrányban lesznek...)

    Magyarán: ha egy olyan céges gép előtt ülsz, amin nincs rendszergazda vagy kiemelt felhasználói jogod, hanem csak egy "mezei" user vagy, akkor is fogod tudni futtatni. Esetleg még egy Flash 9 (vagy 10, nem emlékszem pontosan) plugin kell hozzá, de annak a telepítését szerintem bárki kérheti a cégnél a helpdesk-esektől.

    Frag-re fel!

    www.rasterwerks.com

    (Upsz, most csekkoltam vissza alaposabban a topik címét, úgyhogy elnézést kérek azoktól, akik le akarják tölteni, ez nem fog menni...)

    [ Szerkesztve ]

    They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

Új hozzászólás Aktív témák