Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila961

    csendes újonc

    válasz aprokaroka87 #6818 üzenetére

    Sziasztok!

    Az a rootos cuccra rákerestem, mert előzőleg erről nem hallottam, de az a program nem csinált vele semmit. Erre vettem a tabletet, soha nem volt a kezemben és nem kellett semmire.

    Az okosóra kérdése az miatt merült fel, mert nem lenne célszerű telefont használni. Méret, súly....
    sőt bármilyen BT vagy direkt wifi megoldás szóba jöhet.
    Somatom ezt jól írta.

    Okosóra nincs még, mert az akkor lesz, ha van megoldás.
    Illetve van egy bóvli kategória, lehet az is használható. 2 gomb azon is van.
    Ezt a buta órát BT-vel összekötöttem már a tablettel, meg a Huawei telefont is BT és wifivel is.
    Csak ott jött a bukta, hogy a neten található screen share, távoli vezérlés, stb. egyik se látta az appot.
    Azokkal a zenét lehet indítani, stb.

    A lényeg, hogy a pálya szélén kitett tablethez ne kelljen hozzáérni.

    Még a végén marad egy autóriasztó távirányítója a csuklón, szigetelő szalaggal,
    a tablet előtt meg 2 db ajtónyitó relé (bel első meg csomagtartó, az megy külön :-) ),
    és az odanyom egyet a kijelzőnek soft üzemmódban ne törjön be.

    Még egy info: a tablet sárgáktól jött, mint minden és láttam a tube-on nem annyit tud, mint amit hirdetnek,
    de ez ne lényeg, mert csak erre az 1 appra kell.
    ZH960
    Android: 6.0
    Kernel: 3.4.67 Alapsáv: Moly..... lehet ennek a 2 sornak nincs jelentősége.
    A rootolásban benne vagyok, ha kell. Csak egy szakértő mondja meg melyikkel....

    köszönöm az ötleteket és várom a megoldást.

    De mint említettem ha ír valaki ehhez egy apk-t ami együtt tud futni a programmal az díjazásban részesül.

    köszönöm üdv attila

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák