Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aaron21

    újonc

    Én február 8.án vettem náluk egy videókártyát. 1 hét után megállt, szerviz több mint egy hónap, lekezelő, bunkó stílus. Majd nagy nehezen visszakaptam a kártyát. Sérült dobozban, a pci védő Asus márkájú - miközben én Gigabyte 1660at vettem. Dp védőt elvesztették. (Én az összeset visszaküldtem) Ezen még túl léptem volna, de kezdődött megint a kálvária. Első nap után furcsa volt, hogy 85-86 fok melegen pörgött a kártya. Írok emailt, hogy szerintem ez nagyon nem kóser, majd persze jött a flegma válasz ez nem garanciális probléma illetve bizonyára tudom, hogy a kártya hőfokot sok minden befolyásolja. Itt már tisztára pipa voltam. Teszteltem régi kártyámmal max 55 fok. Nem volt elég az ügyintézőnek ez, mert hát ugyan olyan kártyával kell tesztelni hisz az ad pontos képet. Oké legyen így. Körbe hívtam barátokat, haverokat ki cserélne kártyát tesztelésre. Gyűjtöttem is párat ugyan olyat is mindegyik max 65 fokig ment fel. Írom a válaszom mire jutottam a tesztekkel közben ment egy youtube videó. Videókártya elszáll pont ugyan úgy ahogy korábban. Így összesen eddig 14 naptári napot tudtam használni a kártyát. Most meg nem képesek futárt küldeni, állításuk szerint nem adtam le rá igényt. Zárójelben jegyzem meg eddig tegnap és ma összesen 7x adtam le az igényemet.
    Egy szó mint száz ha neked van kedved állandó vitában állni az Iponnal akkor vásárolj tőlük. Hülyének néznek, lekezelően állnak hozzám pedig lehet eddig több gépet raktam össze mint az összes ügyintéző együtt véve. Addig nagyon kedvesek amíg a pénzt elköltöd náluk, de ami utána jön...

  • Aaron21

    újonc

    válasz Aaron21 #11006 üzenetére

    Újabb fejlemény. Most két hét után kaptam vissza a kártyát.
    De csak azért volt ilyen gyors mert ők tesztelgették. Majd visszaküldték nincs hibája a kártyának illetve teljesen hülye indokokkal magyarázták. Viszem tovább az ügyet a fogyasztó védelem már korábban javasolta a rendőrségi feljelentést, de ezek után már segítenek is.
    Szóval,
    SENKINEK NEM AJÁNLOM EZT A BRIGÁDOT!!!!!! ipon.hu teljesen leszerepelt, fölényeskedő mitugrász banda.

Új hozzászólás Aktív témák