Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    Rövid sztori: vettem náluk Xiaomi A1 telefont, kártyával fizettem, átvettem, dobozon Global Version matrica. Otthon kibont, kínai konnektorba való töltő van benne. Viszem a tüzér utcába, mindenki jófej, "a beszállító ezt mindig pótolni szokta azon elenyésző számú esetben amikor ilyen történik". OK, légyszi majd küldjétek. OK, küldjük. Küldték is. Egy szemre 150 Ft-os szutyok adaptert.

    Kedves ipon, én egy gyári Xiaomi márkájú, európai konnektorba illeszthető, USB-C csatlakozóval ellátott töltőt vettem tőletek. Kifizettem. Szeretném megkapni. A kínai konnektorba való töltőért nem fizettem, vissza is adnám (amikor a tüzér utcában jártam, ezt fel is ajánlottam, azt mondtátok nem kell nektek, tartsam meg, jót nevettünk hogy ha majd kínában járok legalább tudom ott is tölteni a telefont).

    Írtam nektek emailt is, várom a választ és/vagy a töltőmet.

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz Cray Tyler #10155 üzenetére

    A válasz nem késett:

    "Tisztelt Ügyfelünk!

    Hol találta azt amire levelében hivatkozik: "Egy global version telefont vettem tőletek, európai konnektorokba való töltővel..." "...Egy rendes, gyári, Xiaomi márkájú, európai konnektorba való, USB-C csatlakozóval ellátott telefon töltőt vettem tőletek...."
    Kérjük továbbítsa azt.
    Várjuk válaszát. Köszönjük.

    Tisztelettel:"

    És valóban, mert a számlán mindössze ez van: XIAOMI MI A1 5.5" 64GB fekete
    Tényleg nincs benne, hogy global versiont vettem (csak a dobozon van rajta a piros global version matrica, de azt persze én is ráragaszthattam). Tehát iponban vett A1-eshez előfordulhat, hogy kínai töltőt kap a kedves vevő, de kérésre kaphat átalakítót. EU-s töltőt viszont nem. Hiszen az sehol sincs leírva, hogy a XIAOMI MI A1 5.5" 64GB fekete megnevezésű jószághoz az ipon EU-s töltőt ad. Általában persze az van hozzá. Vagy nem.

    Oké srácok, értem, kár ágaskodni. Vettem máshol egy töltőt. Buktatok még egy ügyfelet.
    Mindannyian tudjuk, mi volt a problémám, Ti is, az itteni olvasók is.
    Mindannyian tudjuk, mi lett volna a korrekt rendezési módja a sztorinak. Ti is tudjátok, én is tudom, az itteni olvasók is tudják.

    Nekem pont ennyit ért a sztori, megírni 4 emailt, meg 2 fórum postot, meg egyszer megállni a tüzér utcában 5 percre, összesen max félóra. A veszteségem meg 3 rugó, amennyibe került a töltő máshol.

Új hozzászólás Aktív témák