Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz jozsi252 #4421 üzenetére

    Rengeteg dolgot el lehet érni -és most figyeljen a sok önérzetes vásárlóerő- azzal, ha nem törlöd a lábad a bolt "személyzetébe", csak mert megteheted (hint: semmi jogod hozzá, tehát nem teheted), vagy mert beléd si egész nap mások törölték a lábukat. Nekem az egyik helyen ahol rendszeresen vásárlok, már-már kellemetlen mértékben ki van nyalva a kis szőrös valagam. Állandóan kedvezményeket kapok, miegymás.

    Aki viszont csapkodja az asztalt, meg pofátlan módon emlegeti, hogy de máshol ezt ő olcsóbban is látta, engedjenek már a feléből... nos neki nem jár pacikuki sem.

    És ezt mint vásárló, tökéletesen megértem. Belem kifordul az olyan emberektől akik másokba törlik a lábukat, mert az asszony már megint kiröhögte őket, mert nem állt fel :)

    (Mielőtt félreértc, csak azért nyomtam a válaszra, mert ehhez kapcsolódik az én véleményem is, nem neked szántam, mint látod pont egy véleményen vagyunk.)

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák