Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powered

    tag

    válasz 04ahgy #3694 üzenetére

    Teljesen igazad van! EGYÁLTALÁN be sem kapcsol probléma volt!

    "Valami azt súgja, te az egyáltalán be sem kapcsol leírást szeretted volna megfogalmazni, de az sem csak lap és táp hibája lehet." <<<----- Te nagyon okos vagy hogy erre így rájöttél :R Esetleg elfelejtettem bedugni a gépet vagy nem volt éppen áram a lakásban. Vagy annyira hülye vagyok hogy rossz gombot nyomogattam.... azt viszont megköszönném ha leírnád, hogy mi lehet még ilyenkor a baj, mert akkor legalább tanultam Tőled valamit. THX

    Gondoltam elég egyértelmű, ha azt írom hogy nem kacsol be, mivel az nálam azt jelenti hogy nem kapcsol be és nem azt, hogy bekapcsol sípol sötét képernyő, csak a ventik működnek, vagy esetleg nem áll fel a windows.....

    A vicces az hogy bevittem anno 1 hónapja azzal kezdtem táp vagy alaplap meghalt, nézzék meg mi van szereljék össze úgy is két hét mire visszajövök külföldről. 15. napon mondtak az alaplap jó , viszont kiderült sajnos a táp hibás várják az újat. Tegnap kétszer rájuk írtam, mire jött hogy nincs olyan táp rendeljek egy másikat :DDD
    Ma megjött a táp , remélem össze is rakják. Majd írok rájuk.

    Árban jók, nekem első szervizes ügyem náluk, balszerencsés voltam , de talán legközelebb gyorsabban lefolyik a gariztatás.

Új hozzászólás Aktív témák