Új hozzászólás Aktív témák

  • emlekmas

    tag

    válasz emlekmas #4971 üzenetére

    Hétfőn, miután az ipon szervíz címére is jeleztem, hogy ha nem találnak egyéb hibát az alaplapomon, akkor előnyösebb lenne, ha 21 nap után visszaadnák, azt a választ kaptam még aznap, hogy másnap majd mehetek érte, amikortól a kollégák majd jelzik az e-mailben az időpontot. Persze megszerveztem, hogy délután tudjak érte menni, és zárás előtt még odaérjek.
    Ma szerda délután van, még vagy 5 percig vagyok gépközelben, ahonnan tudnék levelet olvasni, és jelzés persze azóta sem jött. Holnap meg ha küldenek, vakarózhatok, hogy hogy szervezzem meg megint, hogy el is jussak érte.

    Viszont mivel az utolsó két levél végén kultúráltan írták (de tényleg!), hogy köszönik a türelmet, én eléggé szarul érzem magam, hogy megint kunyizzak az alaplapomért...
    Elég izgalmas az élet így már egy hónapja multimédia nélkül, rengeteget társasjátékozunk a gyerekekkel. Még bírják, de a következő hónap durva lesz.
    Hú, mit fogok én ezért még szívni, amikor a többi alkatrészt is vissza kell vinni, mert megmarad a hibajelenség.... újabb hosszú hónapok fognak lecsorogni...

    i5-3570K, ninja, asrock z77 pro3, 2*4 gb corsair vengeance, sapphire 7950, samu 120 ssd, 2*500Gb WD green, gigabyte IF333, corsair GS 600, valamilyen Labtech bill, Logitech G500, Creative S750

Új hozzászólás Aktív témák