Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Size83 #4744 üzenetére

    Én az írásodnak ezen felére reagáltam:
    Sérelmezte a telefonban hogy 3 dobozt hozott, hogyan vigye fel, küldjem le a párom... Nos mivel nem a párom veszi fel a fizetését a "kedves futár kisasszonynak" nem éreztem úgy, hogy neki kéne lemenni a dobozokat felcipelni (elvégezni a futár munkáját) így jómagam kértem el magam a munkából egy órára, hogy hazasiessek és tudjak segédkezni a hölgyeménynek. Szerencsére a lakóhelyemtől nem messze végzem a munkámat és rugalmas a munkáltatóm. (Dühömben nyomban fel is hívtam a párom ő meg dühében lement és segített felpakolni. Így sajnos nem volt alkalmam a futárral beszélni a hozzáállásáról.)
    Egy futárnak az az egyszerű dolga hogy a kezébe adja a megrendelt árut a megrendelőnek. Másodállásban költöztetek jó néhány éve és még egyszer sem kértem meg egy ügyfelünket sem hogy szaladjon már le a hűtőszekrényért a kedves neje, vagy valaki, "mer' rohadt sok bútort hoztunk".

    Nekem ez elég furcsán jön le

    Á mindegy felesleges ezen pampogni , leírtad kiadtad magadból igazad is van ha vevő szemszögéből nézzük, ha egy futár írta volna le hogy nem akartak lemenni segíteni, neki is igaza lenne valamennyire
    És azt se feled hogy mindenkinek lehet rossz napja , lehet azon a héten megbüntették a rendőrök vagy más baja volt , ma világban nem sokk kell hogy elege legyen mindenből az embernek

    Én most a postára vagyok kiakadva, kedden adtak fel egy utánvételes csomagba egy rendszer hűtő ventilátort, és tegnap még nem ért ide hozzám, ha ma se jön meg nem tudom mit csinálok, de biztos rettyintek egy jó kis emailt nekik hogy hova tegyék a szolgáltatásukat

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák