Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz 04ahgy #4483 üzenetére

    Mert ahogy kifizeted a kezedben van, mármint a feltöltő kártya, tehát kézzel fogható
    Én már spájzoltam be vodafone-os feltöltő kártyát 13.500Ft-ost (ha jól emlékszek az összegre) ami adott 17.000Ft és egy fél év múlva akartam felhasználni de nem működöt, felhívtam az ügyfélszolgálatot és kiderült lejár a felhasználhatósága , nem örültem neki (nem mostanában volt jó pár éve)
    És az utalás szerintem is rendben van csak nem személyes átvételnél , mert ha már személyes akkor személyes a fizetés is
    Mi van ha bemegy a cuccért és van a polcon valami jó ami megtetszik és a számláján van a pénz akkor már meg se tudja venni , menjen haza utalja el és menjen vissza (bár egyre kevesebb az ilyen vevő aki hirtelen felindulásból is tud vásárolni több tízezerért)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák