Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jégkokó

    veterán

    válasz votinka #7789 üzenetére

    Igen ha ezeket a szolgáltatésokat rendeled meg akkor ennyit is fogsz érte fizetni. De sztem a stb fölösleges megvenni, azt legtöbbször csak bérelni kell vagy 1 db ot ingyen ad a szolgáltató és csak a másik után kell havi pár 100 ft ot fizetni. Szerintem az antennát mindenképpen fel fogják szerelni, hiszen ami ott van azt nem ők tették oda és nem garantálhatják, hogy azzal is működni fog.

    A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

  • petne

    őstag

    válasz votinka #7789 üzenetére

    T-home tripla csomagra szeretnék váltani a közel jövőben!
    Sat-tv-vel (2090 ft/hó), DSL alap internettel(3850 ft/hó) és hagyományos alap telefonnal (1250Ft/hó) (Öszesen: 7190ft/hó) !
    Ezen kívül szeretnék még egy plussz Set Top Box-ot (14990Ft).
    Szerintetek lehetséges így ez a váltás ezekkel az árakkal,vagy ezen felül kell még fizetnem valamit?
    Egyébkén a második Set Top Box-nak van külön havidíja?

    Természetesen lehetséges a váltás és az árak is stimmelnek, amiket írtál. A második sat boxnak csak egy egyszeri díja van, havidíja nincsen.

    Olyan kérdésem lenne még,hogy van nekem egy parabola antennám a házon,bekábelezve a szobák,lehetséges az,
    hogy a szerelők nem a sajátjukat teszik fel hanem erre szerelnek rá? A két Set Top Box van összekötve vagy pedig dupla fejről jön le külön-külön a kábel?

    Természetesen lehetséges az is, hogy a meglévő helyére kerüljön a tányér, ha onnan megfelelő a rálátás, ezt velük kell majd megbeszélned, amikor kimennek. A fejről megy két külön vezeték az STB-k felé.

Új hozzászólás Aktív témák