Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    válasz fecus #90969 üzenetére

    Mondjuk február elején beszéltem utoljára az illetékessel, de kisebb fajta csoda lenne, ha egy hónap alatt ennyire előrehaladt volna a dolog (évekig szokott tartani), főleg most, hogy alig lehet bejutni egy hivatalba, szóval nekem elég gyanus, hogy nincs ott szó ilyesmiről még.
    De mivel sikerült jó kis hangulatot kelteni ellene, szerintem nem is lesz ebből semmi. Majd pár kilométerrel arrébb, egy másik falu mellett. Akik örülhetnek, mert azért könnyebb feljesztési pénzekre pályázni, ha van egy reptér a faluban (pl. újfelújításra, közművekre miazmás). De majd sűrűbben mennek Zsombó felé, ha pont arra lesz a felszálló irány, nagyobb zaj lesz tőle Zsombón, mintha ott lenne a reptér. :P
    kb. mint annak idején az Orosz laktanyánál, akinek a parancsnoka megtiltotta, hogy felette repüljenek át, merthogy jól meglátják a szupertitkos laktanyáját, ami tök gáz volt, mert bizonyos szélirányoknál a vontatmánnyal kerülni kellett. Aztán sikerült rávenni, hogy ugyan üljön már be egy gépbe, felvitték egy körre, és rájött, hogy az egyetlen hely, ahonnan nem látni be a laktanyába az pont felette van, mindenhonnan máshonnan kiválóan, merthogy csak lefelé nem lehet látni a motorosgépekből :D

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

Új hozzászólás Aktív témák