Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz WaterWave #41104 üzenetére

    Az ékezet hibát az okozza, hogy én utf-8 -ba dolgoztam a te szerkesztőd meg valószínűleg iso-8859-2 (vagy cp-1250) ha gondolod nézd meg, hogy a charset=UTF-8 -at átírod charset=iso-8859-2 és akkor mehet ékezetes karakter
    A <meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=UTF-8"> -nál még az elején.
    Vagy ha a Synologys szerkesztőt használod akkor elég lehet megnyitni és utána fájl-> kódolás-> unicode (utf-8) és utána mentés ... Vagy hagyod így ... :)

    Véreshurka
    Uh nehéz jó választ adni nekem ez mindig is könnyű volt gyorsan meg tudtam érteni és ezért tanulni az ilyeneket annó. Adatbázist szerintem már könnyű kezelni amikor megy egy kis programozás meg a kezelésük is főleg alap szintem semmi egy egy programozási nyelvhez képest . De ami nekem egyszerű meg ami régen is az volt az másoknak lehet nem az persze. De az adatbázis itt jelen esetben a Synology hozta létre nem én. De ezeket amiket kiíratok nem is közvetlen adatbázisból kérem le.
    A Synologynak van egy dokumentuma, ez amibe le van írva, hogy lehet lekérdezni, vezérelni a DS -t én onnan néztem ki, hogy ezt az infót, hogy érem el. Miután szembesültem, hogy az adatbázisba ez nincs.

    Abba ezek az infók vannak 1-1 torrent fájlról :
    task_id | * |
    username | * |
    pid | * |
    url | * |
    filename | * |
    status | * |
    created_time | * |
    started_time | * |
    total_size | * |
    current_size | * |
    current_rate | * |
    extra_info | |
    total_peers | * |
    connected_peers | * |
    total_pieces | * |
    downloaded_pieces | * |
    available_pieces | * |
    upload_rate | * |
    total_upload | * |
    seeding_ratio | * |
    seeding_interval | * |
    seeding_elapsed | * |
    task_flags | * |
    seeders | * |
    leechers | * |
    destination | *|
    unzip_password | |
    unzip_progress | * |
    given_filename | |
    referer | |
    cookie_path | |
    thumbnail_status | * |
    extra_data | |
    completed_time | * |
    waiting_until_time | * |
    file_oid | *

Új hozzászólás Aktív témák