Új hozzászólás Aktív témák

  • kis.zsolt

    tag

    Hamarosan elbúcsúzom a kényszerhelyzetben fogant Voda mobilnetemtől, és optikára váltok (max. 1-2 hónap).
    A Voda 20/5-ös netén gyönyörűen jön a sweet összes csatornája, kivéve a jogdíj problémák miatt nem nézhetők, de mert alapból blokkolom a propagandamédiát, ezért ez egyáltalán nem zavar.
    A lényeg: tegnap néztem a Discovery Science csatornát, és megdöbbentően gyönyörű volt a képe. A világegyetemes izé ment és a csillagok és az egész minden nagyon szép, színes és részletgazdag volt.
    Sok egyéb csatorna is nagyon szép FullHD-ben (ahogyan ők írják: FHD).
    Szóval úgy érzem, révbe értek, és ami az én igényeimet illeti, nekem már 99,9%-os a Sweet.
    A teszter csoportban is kommunikálok. Tegnap vettem észre, hogy az LG TV appban, ha kisképernyős nézetre váltok, és valamiért megfeledkezem róla, akkor a kép jobb felső harmadában marad a kép, és eltűnik a szöveg, ahol egy nagy feketeség marad.
    Javasolni fogom, hogy az appba tegyék bele a fejlesztők, hogy a szöveg eltűnésével váltson vissza teljes képernyős módba a rendszer, mert így beleéghet a kép egy OLED tévébe, mint amilyen az enyém is.
    Másik ötlet az időzíthető programváltás, mint az LG EPG-ben. Megnézem a programkínálatban, milyen műsor lesz, és amelyikre rábökök, arra a műsor kezdetekor automatikusan átkapcsol, persze előtte megkérdezi, hogy tényleg akarom-e.

    Örülök, hogy már itt tartunk. Az igazat megvallva az elején picit szkeptikus voltam, de az én igényeimnek egyelőre nagyon bejön az, amit kínálnak.

    Talán még annyit - nem sértésként - de a cseh és szlovák sláger tévécsatornákat és az ukrán csatornát elfelejthetnék. Szerintem itt nem igazán van létjogosultsága, de ez csak az én véleményem. ezzel az erővel a Magyarországon élő Urdu, Tuszi, és Hotu nemzetiségűeknek is lehetne külön csatornájuk.

    Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

Új hozzászólás Aktív témák