Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetey91

    senior tag

    Sziasztok!

    Van pár kérdések, szeretnék egy minőségi, megbízható órát venni. Nézegettem interneten, a Chrono 24 megbízható oldalnak számít, ahogy itt visszaolvastam.

    Mire kell figyelni az onnan való vásárlásnál? Érdemes kivenni a magánszemély hirdetését és bejelölni a vásárlóvédelmet, valamint EU régiónál maradni, plusz nézni az eladó pozitív visszajelzéseit? Van valami amit kihagytam annak érdekében, hogy ne fussak bele valami átverésbe?
    Tekintettel, hogy nincs a kisujjamban az óra téma, inkább új, nem használt órát vennék, bár ha itt tényleg megbízhatóan lehet még akár garanciális órákat venni akkor nem zárkózom el egy használttól sem, megfelelőm utánajárást követően, már elkezdtem lementeni "how to spot a fake" oldalakat, videókat.

    Amennyiben a jövőben hosszas utánajárás stb után vásárolok egy órát azt van lehetőség magyar márkakereskedőnél bevizsgáltatni, hogy valóban eredetit sikerült-e vásárolni?

    Egyelőre ennyi jutott eszembe, előre is köszönöm a választ! :R

  • Peetey91

    senior tag

    válasz Memmaao #267123 üzenetére

    Köszönöm a választ! Bújom akkor az oldalt, nem sürgős, pár hónapon-fél éven beül tervezem a vásárlást, addig kiismerem talán a piacot. :)

    @rbalint88
    Neked is köszönöm!
    Elsősorban Omega Seamaster/Speedmaster vonalon nézelődök, kb. 5000€-ig. Előbbit már próbáltam, kényelmes volt, viszont utóbbit még nem. Tekintettel, hogy nem sürgős, inkább megfontolt vásárlásra törekszem lesem az alkalmat majd, hogy felpróbáljam. Ismerve a magyar árakat inkább külföld fele nézelődöm. :(
    Ami még nagyon tetszik az a Seamaster Nekton Edition, viszont ezt még élőben nem láttam.

    Továbbá még két óra van a stílusában kalapban, Longines Hydroconquest és Oris Aquis Date. Árban nyilván különböző kategóriák.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák