Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz ronin s8 #39523 üzenetére

    Ha nem lett volna egy garis gond is, és akartam volna egyben intézni a kettőt, akkor én se oda viszem. Ráadásul a garival elkezdtek buzizni, hogy számla is kell, és nem elég nekik a kitöltött, lepecsételt nemzetközi garikártya. Azt ígérték központtal beszélnek, hátha így is lehet. (A számlapon van 1 apró hiba, ami alig látszik, de tudom hogy ott van, garis, akkor meg cseréljék ki)

    Na mind1, most már ez van, elhoztam az órát, nehogy rosszabb legyen, ezek után féltem hogy a polírozás milyen lesz.
    Persze találtam még karcot rajta, gondolom onnan próbálták barbár módon lefeszíteni a lünettát, holott kicsit elforgatva direkt van nyílás neki, hogy le lehessen normálisan szedni.
    Az üvegen belül van 1 kis kosz, amit nem szedtek le.

    Pénzt visszakérni, meg vásárlók könyvébe írogatni nem volt kedvem. Előrébb úgyse lennék, a hozzáállásuk úgy se változna, és még azt is bebiztosítanám hogy meg se próbálják a garit intézni.

    Az új zafír viszont nagyon tetszik, hogy valami pozitívat is mondjak, bár ez nem az ő érdemük :D

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák