Új hozzászólás Aktív témák

  • bigdaddylaza

    tag

    üdv a facebookon van egy csoport hidegfém online csoport felrakott egy luminox mariner kvarcot..én meg oda irtam,hogy kár hogy nem automata.én antik óra meg felhuzos automata párti vagyok...nem az a lényeg...erre ezt kaptam..de nem is vitatkoztam vele,azt mondtam mindenki olyan órát hord amit akar...itt a válasz.biztos van bent igazság de nem tudott meg gyözni. :Y ..Hidegfém online késbolt A kvarc szerkezetek pontosabbak és kevésbé érzékenyek. Tény, hogy idővel lemerülnek és elemcsere válik szükségessé. De gondoljátok végig. Ha olyan lesz a világ, hogy nem tudsz elemet cseréltetni az órádban, akkor feltehetőleg órára sem lesz szükséged. Ha pedig automata órád van a világvége után, akkor pár év alatt (etalon atom vagy kvarc szerkezetek hiányában, amihez beállíthatnád) már olyan jelentős lesz a pontatlansága, hogy igazából tök mindegy mit mutat, mert úgyse annyi az idő. Az automata szerkezet jópofa dolog, meg értékes, ipartörténeti kuriózum, de ha pár évig biztosan a pontos időt szeretnéd tudni zombi apokalipszis idején is, nem csak reprezentálni akarsz vele, akkor inkább kvarcot ajánlanék............attól a fura jeltöl irta a választ..remélem lehet érteni,mert mindig össze vissza irok zagyvaságokaat:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák