Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertb88

    tag

    Én nem akarok senkit elszomorítani, de ha máár ti is rájöttetek, h az új, "origi", vaterás prc200, 40ezerért, FAKE, akkor miért keresitek azt az 1 nem létező eridetit köztük???? :W

    Nincs!!!!! Mind 1-től 1-ig FAKE! Én ezt már elmondtam asszem több mint egy fél éve, de akkor le lettem ugatva, h áááá nem. Mert az egyik topiktárs onnan rendelte és azt mondták neki, h az eredeti. Én ezt továbbra sem hiszem.
    40K-ért maximum használt prc 200-at lehet venni vagy újat, de az hamisítvány!

    Runner, én nagyra becsülöm a kitartásod, de szerintem is ragadd meg az aréna szerdát és vegyél 1 tuti kis prc200-at a boltban és soha, de soha nem fogod megbánni!!!!!!!!

    Nekem van tissot-m és certinám is, mind2-öt a gyártó által megjelölt hivatalos értékesítőnél vásároltam és soha még csak fel sem merült bennem, h az órám vajon eredeti e!?
    Így tiszta az egész és nem kell magamat győzködni, h a festék hiba, meg ez, meg az megengedett a tissotnál! Egy eredetinél nem megengedett!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák