Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Veron #266932 üzenetére

    Es reszben valasz ricsik-nek is: idovel megszokod, par honap, max fel ev. 5 eve amikor a Seikot vettem, akkor az draga ora volt nekem 300-ert, vigyaztam ra, mint a himes tojasra. Amikor eloszor bevertem, rendesen rosszul lettem, de szerencsere nem lett nagy baja az oranak. Most a Moonwatch ilyen, szoktatom magam hozza. Nyilvan mivel itt egy nagysagrenddel nagyobb osszegrol van szo, meg inkabb extra ovatos vagyok, de “edzem” a lelkem, hogy ez velem lesz amig elek, nem kell aggodni a karcok miatt. :R

    Tartsd meg, amihez a legjobban kotodsz, vedd meg a gralt es hatha “megerkezel”. DJ36, OP36, Explorer, Grand Seiko vonalon gondolkoznek en is. Ja es probalgass! Nekem a Moonwatch a masodik olyan oram, hogy kb eldontottem melyik orat veszem es eloben csalodas volt. A Seikobol az SPB053-ra voltam racsavarodva, de sehogy nem allt rajtam, SPB077 lett helyette. DJ41 es Seamaster kozott gondolkodtam, egyik se tetszett magamon, a Moonwatchot felveve egybol megvolt a “megerkeztem” erzes, van mogotte sztori is, nem is hivalkodo, ugyhogy tul is teljesiti az elvarasokat :) A plexi es a kezihuzas a tortenelme resze, ugyhogy azokat se hianyossagnak fogom fel :R

Új hozzászólás Aktív témák