Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badman 4ever

    őstag

    A Jézuska meglepett egy Orange Box-al, ami miatt végre megint lett volna értelme használni a Steamet, eddig régebben minden gond nélkül ment, de tegnap óta nem indul, ezzel az üzenettel:

    Egy másik itthoni gépről el bírom érni a fiókomat, szóval nem a hálózat a hibás, ráadásul mindkét gépen ugyanazt a Comodo tűzfalat raktam fel, ugyanazokkal a beállításokkal, egyszóval a hiba az én készülékemben van. Nálam még van NOD32, amire írták a Steam oldalán, hogy okozhat gubancokat, ezért megpróbáltam lekapcsolni és úgy indítani, de ez se segített (ráadásul régebben ez se volt gond). Van valakinek megoldási ötlete?

    Előre is köszönöm a segítséget és további boldog karácsonyt mindenkinek!

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz Badman 4ever #1639 üzenetére

    Megoldottam, a legutolsó Steam frissítés óta összeakadt a program az Advanced SystemCare-el (előtte nem volt gond vele), de mivel nem vagyok hajlandó lemondani róla, mert sokat segít (PH! új szerverre való átállása utáni problémák felderítésében is segített), ezért az IObit fórumán kerestem és találtam is megoldást a problémára: Klikk!

    [ Szerkesztve ]

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Új hozzászólás Aktív témák