Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlue69

    őstag

    válasz DeadBullet #9719 üzenetére

    Hááát ha dirt 2 -t szeretted talán ezt is fogod :D Én leginkább arra hasonlítanám.. Bár dirt 2 be jobban bejött az irányitás.
    Bár csodálom h tényleg nincs multi benne?

    és a Dupla pakk is Kiemelendő sztem
    The First Templar - Two Pack vásárlása

    -75%
    49,99€ 12,50€

    És Mindazonáltal Ha lenne egy kisebb pénzmagom és nem jönni halloween és a karácsony.. Lehet ma mindet bevásárolnám.

    [ Szerkesztve ]

    (-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

  • HS 2142

    őstag

    válasz DeadBullet #9719 üzenetére

    Nem tudom, hogy próbáltad-e az elődjét a TOCA Race Driver 3-at, ahhoz képest árkádosabb. (tehát kevesebb a beállítási lehetőség és a vezetési mechanizmuson is érezni, hogy "könnyítettek" főleg a rásegítésekkel) Az NFS-ekkel összehasonlítva viszont szimulátorosabbnak tűnik, azonban ha általánosságban kéne válaszolnom, akkor mindenképpen az arkade kategóriába sorolnám, csak az előző példákat azért hoztam fel, hogy érzékeltessem, hogy közelebb áll a szimulátorok határához, mint például az NFS. (Sajnos a szintén népszerű TDU-val nem tudom összehasonlítani, mert azzal nekem nincsenek tapasztalataim.)

    (#9719) DeadBullet: Az Undergrounddal már régen játszottam, de azt tudom, hogy ott tonnaszám lehetett tuningolni (a Gridbe nincs hasonló), de a beállítási lehetőségekre még így is azt mondanám, hogy a Grid minimum nyújt annyit, ha nem többet. :)

    [ Szerkesztve ]

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Új hozzászólás Aktív témák