Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kam1kaze

    tag

    válasz Segal #96856 üzenetére

    Kösz, majd nézem a Best buy topikot is. Körülbelül 1 hónapja így szereztem be ingyen a F1 2015 és Spec Ops - The Line játékot ingyen a Humble Bundle oldalon keresztül (valamelyik cikkbe láttam, hogy ingyen van). Akkor regisztráltam a Steam-re, meg a Humble-re, csak azóta nem is használtam. Tegnap előtt rákerestem a Payday 2 játékra és láttam is, amit linkeltél, hogy ingyen volt tavaly. Azt néztem is, hogy Steam-en drágábbak amúgy, ez a játék is, ha teljes áras Steam-et nézzük, máshol olcsóbban meg lehet kapni, de most megért 1.600 Ft-ot, mást úgy se nagyon fogok venni. Fura, hogy pont ott drágább (Steam), ahol játszol, lehet mert sokan nem néznek körbe máshol és így megveszik ott drágábban.

    Már csak a játéknak kell utánanéznem, mert 11 évvel ezelőtt játszottam sokat, azóta összesen 1-2 napot ha játszottam mással, ez meg nekem elég új, csak 10 órám van benne, rengeteg dolgot még nem tudok. Meg a Steam-et is tanulmányoznom kell majd, le vagyok maradva, nem foglalkoztam eddig vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák